Orange

Firma Orange powstała w marcu 1994 roku. Od samego początku chciała stać się czołową, najchętniej wybieraną przez klientów marką świadczącą usługi telekomunikacyjne. Zbudowała silny, nowoczesny, zaawansowany technologicznie wizerunek, realizując skomplikowane plany taryfowe. Orange, dzięki dostarczanym usługom pozwala każdemu użytkownikowi telefonii komórkowej optymalizować codzienne aktywności w sposób sprawny i inteligentny. Świadczona oferta sprzyja poprawie życia klientów, a zastosowane rozwiązania ułatwiają wspólną komunikację.

W salonie Orange w Galerii Łomianki specjalnie dla Ciebie dostępny jest wachlarz możliwości telefonii mobilnej i stacjonarnej, dostępu do Internetu mobilnego i stacjonarnego. W ofercie znajduje się także telewizja cyfrowa w jakości HD oraz TV na życzenie. Orange jest liderem w zapewnianiu kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dostępnych w całym kraju.

W punkcie znajdującym się w Galerii Łomianki możesz bezpłatnie przenieść swój numer do Orange, doładować konto, otrzymać atrakcyjny pakiet usług. Ponadto salon zapewnia korzystne plany taryfowe dla firm. W naszej ofercie salonu Orange znajdują się najnowsze modele telefonów, smartfony oraz wiele wariantów akcesoriów w bardzo korzystnych cenach.

Salon Orange zaprasza do swojego punktu w Galerii Łomianki.

Udostępnij

Tagi: , , , ,