Paczkomat InPost

InPost jest liderem w świadczeniu nowoczesnych usług logistycznych. To pierwsza firma w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów, z samoobsługowymi punktami nadania i odbioru paczek. Usługa jest dostępna 24/7, dlatego w dowolnej chwili możesz skorzystać z możliwości firmy Inpost. Za sprawą innowacyjnej technologii, tanio, wygodnie i sprawnie zrealizujesz usługi logistyczne, spełniając swoje potrzeby. W przyjaźni dla środowiska, paczkomaty Inpost spełniają wymagania rynkowe i dostarczają rozwiązania wpisujące się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 98% przesyłek dostarczana jest następnego dnia po nadaniu.

Aktualnie InPost to nie tylko sieć ponad 6 tys. Paczkomatów, ale również najwyższej jakości usługi kurierskie oraz nowoczesne wsparcie dla e-commerce. Jednym z kluczowych celów polityki firmy InPost jest tworzenie usług z prostymi, sprawdzonymi rozwiązaniami, wykorzystującymi nowoczesne technologie, wiedzę, pasję i kreatywność polskich inżynierów oraz specjalistów.

Paczkomat Inpost znajduje się na parkingu przy Galerii Łomianki. Zamawiaj swoje ulubione produkty, a w razie konieczności komfortowo zwracaj przesyłki, dzięki całodobowej usłudze logistycznej. Korzystając z paczkomatu, zyskujesz dostęp do szybkich, bezpiecznych i tanich przesyłek na terenie całego kraju.

Firma zaprasza do skorzystania z usług paczkomatu InPost na terenie Galerii Łomianki.

Udostępnij