Współdzielnia

„Naturalnie, wszystko, blisko” to obietnice, które Wam złożyliśmy i realizujemy każdego dnia. Aby być jeszcze bliżej postanowiliśmy… podzielić się z Wami jednym z naszych lokali!

Współdzielnia jest przestrzenią, otwartą dla naszych klientów, sąsiadów, a także wszystkich tych, którzy chcieliby wypełnić ją swoją kreatywnością, umiejętnościami, pomysłami i pozytywną energią. Powstała w celu promowania wszelkich lokalnych inicjatyw – nawet tych najmniejszych, integrowania społeczności Łomianek i okolic, wpierania rozwoju talentów.

To miejsce, w którym można podzielić się swoimi umiejętnościami podczas sąsiedzkich warsztatów i szkoleń, zorganizować spotkanie tematyczne, wykład czy pokaz. „Rozkład jazdy” Współdzielni układamy wspólnie – na podstawie Waszych pomysłów i inicjatyw.

Lokal wyposażony jest w fortepian, stoły i krzesła eventowe oraz zaplecze z bieżącą wodą. W przestrzeni wyodrębniony jest również punkt adopcji roślin. Tu przynosić można kwiaty, którymi z jakiegoś powodu (wyjazd, alergia, brak miejsca w mieszkaniu) nie możemy się już opiekować i odwrotnie – zaadoptować pozostawione rośliny. W ramach „Współdzielni” na podobnych zasadach funkcjonuje także punkt wymiany książek.

Regulamin Współdzielni

Udostępnij