Zapraszamy na comiesięczne Teatrzyki i warsztaty ekologiczne Zielono mi

TEATRZYKI

Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych do udziału w teatralnej przygodzie! Przez cały rok, w wybrane soboty dzieci obejrzą w sumie 12 przedstawień teatralnych! Młodzi widzowie poznają barwnych bohaterów oraz pełne niespodziewanych zwrotów historie, dzięki którym przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość. Każdy spektakl będzie odegrany dwukrotnie w ciągu dnia – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00.

Dla dzieci przygotowano też zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do sklepu Empik.

Oto program wszystkich spektakli:
13 stycznia – Pluszowa opowieść
3 lutego – Magiczny miód
2 marca – Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza
6 kwietnia – Kukła z wiejskiego podwórka
11 maja – Czyja to walizka?
1 czerwca – Kolorowe wiersze
6 lipca – Nadchodzi Pipi
3 sierpnia – Legendy o Wiśle
7 września – Pinokio
5 października – Śmieciaki ratują świat
16 listopada – Czerwony Kapturek
7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

Zabawa z nagrodami
Dla dzieci przygotowano też zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do salonu Empik. Kartę uczestnika oraz pierwszą pieczątkę będzie można zdobyć już podczas spektaklu 13 stycznia 2024 roku.

WARSZTATY EKOLOGICZNE ZIELONO MI

Warsztaty „Zielono mi” w Galerii Łomianki! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rękodzieła i majsterkowania oraz entuzjastów koncepcji less waste. Wydaje Ci się, że zdolności manualne nie są Twoją najmocniejszą stroną? Przyjdź i przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być stworzenie „czegoś z niczego” własnymi rękami! Do udziału zachęcamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Warsztaty z cyklu „Zielono Mi” są całkowicie bezpłatne. Zapewniamy niezbędne materiały, jednak zachęcamy do przynoszenia i recyklingowania własnych surowców.

Warsztaty odbywają się w co drugi miesiąc, w trzech turach:
11:00 – 12:30
13:00 – 14:30
15:00 -16:30

Warsztaty mają charakter zamknięty. Obowiązują na nie zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Na każde warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Linki do formularzy rejestracyjnych publikowane są na fanpage Galerii Łomianki pod wydarzeniem, oraz na stronie www Galerii Łomianki, na 10 dni przed datą warsztatów.

Harmonogram warsztatów:
27 stycznia – MASKA KARNAWAŁOWA
23 marca – WIELKANOCNE PAJĄKI
22 czerwca – SENNIK
27 lipca – IKEBANA Z POLNYCH ROŚLIN
28 września – WIANEK Z LIŚCI
29 listopada – BOŻONARODZENIOWE GNOMY

 

WARSZTATY EKOLOGICZNE ZIELONO MIWarsztaty Zielono mi to gratka wszystkich fanów rękodzieła i majsterkowania oraz entuzjastów koncepcji less waste. Wydaje Ci się, że zdolności manualne nie są Twoją najmocniejszą stroną?

Przyjdź i przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być stworzenie „czegoś z niczego” własnymi rękami!  Spotykamy się raz w miesiącu – w wybrane soboty – w lokalu Współdzielni, który znajduje się obok drogerii Hebe.

Na warsztaty obowiązują zapisy, rezerwacji należy dokonać pod adresem mailowym: diy.lomianki@gmail.com

W kolejne miesiące będzie można wziąć udział w:
28 stycznia Ramki na zdjęcia z bibelotów
25 lutego Laminowane zakładki do książek
25 marca Wielkanocny wianek
22 kwietnia Scrapbookingowy album na zdjęcia
27 maja Kolorowa literka
24 czerwca Organizer na materiały plastyczne
29 lipca Dzwonki wietrzne
26 sierpnia Makrama na doniczkę
30 września Las w słoju
28 października Domek Baby Jagi
25 listopada Słój z zimowym krajobrazem
16 grudnia Bożonarodzeniowy wieniec

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz